Novice
Novice

POMEMBNO OBVESTILO - ZAPRTJE DOVOZA IZ KOTNIKOVE NA ČUFARJEVO ULICO

11. maj 2018

Spoštovani!

Iz podjetja Nigrad d.o.o. smo prejeli obvestilo, da bo predvidoma v času od 15. 5. 2018 do 27. 5. 2018 dovoz iz Kotnikove ulice na Čufarjevo ulico zaprt. Podjetje po nalogu Mestne občine Ljubljana na tem delu ureja varnejši prehod za pešce s hitrostno oviro, zato je zaprtje tega dela Kotnikove ulice neizogibmo.

POMEMBNO:
Na Čufarjevo ulico boste lahko zapeljali iz Resljeve ulice (iz smeri Zmajskega mostu proti vrtcu), saj bodo obstoječe štiri količke umaknili in tako omogočili dovoz. Hkrati vas prosimo, da v kolikor je le možno v tem času ne koristite avtomobilski prevoz. V kolikor pa to ni mogoče, pa vas prosimo, da med drevoredom parkirate čim bližje vrtcu. S tem boste omogočili neoviran dvosmerni promet. Ob parkiranju ne pozabite na vidno mesto postaviti dovolilnico, ki ste jo prejeli v vrtcu s strani MOL, saj je vtem času naročen poostren nadzor.

O vseh morebitnih spremembah vas bomo sproti obveščali. V prilogi pripenjamo obvestilo izvajalca del.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Lučka Postružin, ravnateljica


Priloge:
pomembno obvestilo (PDF, 1009,8 KB)