Novice
Novice

DAN ODPRTIH VRAT

10. februar 2020

VABILO NA »DAN ODPRTIH VRAT« VRTCA LEDINA
Vabimo vas na »DAN ODPRTIH VRAT«, za vse starše, ki vpisujete otroke v vrtec.

Na tak način boste pobližje spoznali naš način dela, način izvajanja načrtovanih dejavnosti in okolje v katerem bivajo otroci, ki so nam zaupani. Pričakujemo vas v sredo, 4. marca 2020, v pedagoški sobi vrtca (kletni prostori vrtca), vhod z Resljeve ulice.
Po kratki predstavitvi organizacije in dela vrtca, si boste ogledali dejavnosti oddelkov in lahko vprašali, kar vas zanima v zvezi z delom vrtca ali postopkom vpisa; ob 9.00 predstavitev organizacije in dejavnosti vrtca (pedagoška soba) in ob 9.30 ogled dejavnosti oddelkov prve in druge starostne stopnje in ogled prostorov vrtca.

Vljudno vabljeni!

Lučka Postružin, ravnateljica