Preskoči na glavno vsebino
Uprava
Uprava

Uprava

Tajništvo


Amra Škrgić
Telefon: 01 230 82 40
Faks: 01 230 82 53
Tajnistvo@vrtec-ledina.si
amra.skrgic@vrtec-ledina.si

Svetovalna služba


Natalija Kučiš-Nikolič, svetovalna delavka
Telefon: 01 230 82 47
Natalija.Kucis-Nikolic@vrtec-ledina.si

Veronika Štrumbelj, mobilna specialna pedagoginja
Telefon: 01 620 47 34

Ravnateljica


Lučka Postružin
Telefon: 01 230 82 40
Lucka.Postruzin@vrtec-ledina.si

Pomočnica ravnateljice


Andreja Kuder
Telefon: 01 230 82 45
Andreja.Kuder@vrtec-ledina.si

Organizatorka prehrane in ZHR


Tatjana Jerič
Telefon: 01 230 82 46
Tatjana.Jeric@vrtec-ledina.si

Vodja kuhinje


Tomaž Sedlak
Telefon: 01 230 82 54
 Kuhinja@vrtec-ledina.si

Računovodstvo


Marjana Poglajen, knjigovodja
Telefon: 01 230 82 48
marjana.poglajen@vrtec-ledina.si

Računovodstvo
Telefon: 01 230 82 56
Racunovodstvo@vrtec-ledina.si