Novice
Novice

Sejem Odprimo srce, načrtovan za 19. 3. 2020, prestavljen

13. februar 2020

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem letu bomo v Vrtcu Ledina izvedli dobrodelno akcijo: ODPRIMO SRCE: »PODARIM - OSREČIM« Namen akcije je otroke seznanjati s prijateljstvom, drugačnostjo, strpnostjo, dobrodelnostjo in s tem tudi vplivati na zmanjševanje potrošništva. Ob tem potrebujemo vašo pomoč. V vrtcu bomo v času od ponedeljka, 24. 2. 2020 do petka, 13. 3. 2020 zbirali: igrače, knjige, oblačila, pripomočke za dom, obutev za otroke in odrasle ter stvari, ki jih doma ne potrebujete več. Lahko jih prinesete v vrtec in jih oddate v zbirne kartonske zaboje, ki so nameščeni pred oddelki.

Sejem, načrtovan za 19. 3. 2020,  prestavljamo. O novem datumu vas obvestimo naknadno. 


Za sodelovanje in razumevanje se vam zahvaljujemo!

Tamara Gliha, predsednica Sklada Vrtca Ledina

Lučka Postružin, ravnateljica