Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

E-mail naslovi oddelkov

01. december 2020

Spoštovani starši!

V času pojava koronavirusa in zlasti v času zaprtja vrtca je vloga osebne komunikacije še večjega pomena kot kadarkoli prej. Mnogi od vas ta čas preživljate z otroki doma in zato še toliko bolj želimo ohraniti in nadaljevati sodelovanje z vami. S tem namenom smo oblikovali elektronske naslove oddelkov vrtca (na primer: Balon@vrtec-ledina.si) za dvosmerno komunikacijo.  

Na elektronski naslov boste lahko sporočili odsotnost otroka in morebitne razloge zanje ter se z vzgojiteljem pogovorili o pomembnih stvareh za varno in dobro počutje otroka doma in v vrtcu. Preko el. pošte boste prejeli tudi predloge dejavnosti, ki jih z otroki lahko izvedete doma. Nekaj predlogov je tudi na spletni strani vrtca, rubrika NOVICE.  

Na vaša elektronska sporočila bodo strokovni delavci odgovorili, ko bo to mogoče.  V kolikor bosta v oddelku odsotna oba strokovna delavca, bo odgovoril strokovni delavec, ki bo le te nadomeščal.  

E-mail naslove oddelkov si lahko ogledate tukaj.

Vsem vam želimo, da ostanete zdravi in da se kmalu vidimo. 

Lučka Postružin