Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Erasmus+ aktivnosti, Evropska pot Vrtca Ledina

07. december 2022

Njuna mobilnost je temeljila na poučevanju v partnerskem vrtcu. Ogledali sta si tri enote vrtca, spoznali njihove prostore, organizacijo, metode in načine dela ter hospitirali pri dejavnostih in dnevni rutini. V sklopu projekta sta v skupini otrok za zgodnje učenje angleščine izvedli štiri dejavnosti na temo spoznavanja Slovenije, ki so temeljile na sistemu NTC učenja. S strokovnimi delavkami sta si tako izmenjali tudi primere dobre prakse. Tako na področju poučevanja otrok z višjimi učnimi potenciali kot tudi zgodnjega učenja angleščine. Predstavili sta jim tudi jezikovne kartice Vrtca Ledina, ki omogočajo strokovnim delavcem lažje vstopanje v komunikacijo z tuje jezičnimi otroki.
Izmenjali sta si kontakte za nadaljnje sodelovanje. Svoje izkušnje bosta preko predstavitev in izvedb dejavnosti podelili tudi s strokovnimi delavci vrtca. 
Priloge:
Logotip Erasmus+ (PNG, 14,1 KB)