Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Erasmus+aktivnosti, Evropska pot Vrtca Ledina

03. januar 2023

Po prijaznem glasbeno-plesnem sprejemu so jima predstavili prostore ustanove, metode in načine dela ter sam izobraževalni proces. Hospitirali sta pri dejavnostih gozdne pedagogike in dnevni rutini v matičnem vrtcu/šoli in dveh manjših podružnicah. Spoznali sta način dela vzgojiteljev in specialnih pedagogov, načrtovanja in evalviranje ter način sodelovanja s starši, dejavnosti, ki jih izvajajo v vrtcu. Ob zaključnem srečanju s strokovnimi delavci vrtca in šole sta predstavili Vrtec Ledina in proces dela organizacije v Sloveniji. Strokovnim delavcem sta predstavili in podelili jezikovne kartice za lažjo komunikacijo s tuje govorečimi otroki ter izmenjali izkušnje s področja medkulturnega povezovanja. Svoje izkušnje bosta podelili s strokovnimi delavci vrtca preko predstavitev in izvedb dejavnosti (hospitacij).
Priloge:
Logotip, Erasmus+ (PNG, 14,1 KB)