Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Erasmus+aktivnosti, Evropska pot Vrtca Ledina

22. december 2022

V vrtcu sta spoznavali dvojezični program, gradivo in materiale za lažje sporazumevanje z otroki in opazovali strategije dela z otroki z avtizmom skozi dnevno rutino in pri vodenih dejavnostih. V vrtcu izpostavljajo pomen skupinskih aktivnostim in medsebojnega sodelovanja otrok. Ogledali sta si prostore vrtca in osnovne šole, ki se nahajajo v isti zgradbi. V vrtcu sta strokovnim delavcem predstavili Slovenijo, Ljubljano, Vrtec Ledina in delovanje oddelka s prilagojenim programom ter integracijo otrok s posebnimi potrebami v program s prilagojenim izvajanjem in dodatno strokovno pomočjo. Obiskali sta tudi dva zasebna madžarska vrtca z rednim programom. Izkušnje bosta implementirali pri delu z otroki s posebnimi potrebami v prilagojenem programu in programu s prilagojenim izvajanjem ter jih podelili s strokovnimi delavci. 
Priloge:
Logotip Erasmus+ (PNG, 14,1 KB)