Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Izjava ob vrnitvi otroka v vrtec po odsotnosti

18. junij 2020

Spoštovani starši!
Z namenom preprečevanja okužbe s koronavirusom vas prosimo, da ob vsaki ponovni vrnitvi otroka v vrtec, podpišete izjavo (v prilogi). 
Izjavo podpišite, tudi če je otrok odsoten zaradi dopusta ali bolezni. Svetujemo vam, da se o vključitvi po bolezni posvetujete s pediatrom, saj le on lahko presoja o zdravstvenem stanju otroka. Ker je izjava enotna za vse primere, ne glede na to ali gre za daljšo odsotnost po koriščenju dopusta ali bolezen, pod opombo vpišite vzrok odsotnosti (na primer: Odsotnost otroka v navedenih dneh zaradi prehlada in navedba, da ste se posvetovali s pediatrom). Le s skupnim sodelovanjem bomo uspeli zagotoviti varno in zdravo okolje za otroke in odrasle vrtca. 

Lepo vas pozdravljam

Lučka Postružin, ravnateljica