Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Obvestilo obiskovalcem vrtca glede izpolnjevanja pogojev PCT

15. september 2021

V skladu s četrtim odstavkom 2. člena Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu (Uradni list RS, št. 132/21, 146/21 z dne 11. 9. 2021 in 147/21 z dne 14. 9. 2021) morate vsi obiskovalci našega vrtca, ki ste starejši od 12 let, za vstop v vrtec izpolnjevati pogoj PCT, torej prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja.
 
Za starše in druge osebe, ki pripeljejo ali odpeljejo otroka v vrtec pogoj PCT ne velja, obvezen pa je v primerih uvajanja otroka, pogovornih uricah, roditeljskih sestankih in ostalih neformalnih srečanjih.
 
Še naprej je obvezno nošenje zaščitne maske in upoštevanje ostalih preventivnih ukrepov (razkuževanje rok, upoštevanje varnostne razdalje).


Za razumevanje se vam zahvaljujemo!

Lučka Postružin, ravnateljica