Vabilo na »dan odprtih vrat«

28. februar 2018

Vabimo vas na »DAN ODPRTIH VRAT«, ko odpremo vrata vrtca vsem staršem, ki v tem šolskem letu vpisujete otroke v vrtce in vsem, ki vas zanima vrtec. Na tak način boste pobližje spoznali naš način dela, način izvajanja načrtovanih dejavnosti in spoznali okolje v katerem bivajo otroci, ki so nam zaupani.

Pričakujemo vas v ponedeljek, 5. marca 2018, v pedagoški sobi vrtca (kletni prostori vrtca), vhod z Resljeve ulice, nasproti vhoda v stavbo pošte.

Po kratki predstavitvi organizacije in dela vrtca vas bomo pospremili do oddelkov in vam odgovorili na vprašanja, ki se vam postavljajo ob vpisu in vključitvi vašega otroka v vrtec.

PRVI OGLED za dopoldanski program
ob 9.00 kratka predstavitev organizacije in dejavnosti vrtca (pedagoška soba),
ob 9.30 ogled dejavnosti oddelkov prve in druge starostne stopnje in ogled prostorov vrtca.

DRUGI OGLED za popoldanski in izmenični program
ob 13.30 kratka predstavitev organizacije in dejavnosti vrtca (pedagoška soba),
ob 14.00 ogled dejavnosti oddelkov izmeničnega in popoldanskega programa in ogled prostorov vrtca.

Vljudno vabljeni!

Lučka Postružin, ravnateljica