Novice
Novice

Vrtec Ledina ZAPRT

13. marec 2020

Spoštovani starši!


Od ponedeljeka, 16. 3. 2020, do nadaljnega, bodo vsi vrtci v Ljubljani ZAPRTI na podlagi odloka vlade o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih zavodih, s katerim od jutri do preklica zaradi preprečevanja širjenja nalezljive bolezni COVID-19 prepoveduje zbiranje ljudi v vseh izobraževalnih ustanovah.

Do nadaljnega je ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje. To pa pomeni, da na nivoju MOL ne bosta za nujno varstvo otrok delovala dva predvidena dežurna vrtca in ena šola, temveč bo, organizirano  NUJNO varstvo otrok na domu prosilca ali prostovoljca.
Do vseh informacij lahko dostopate na povezavi: 
https://www.ljubljana.si/sl/aktualno/varstvo-otrok-na-domu-prostovoljci/

Lep pozdrav 

                                                                                                                                         Lučka Postružin, ravnateljica