Preskoči na glavno vsebino
Novice
Novice

Zaključna prireditev vrtca Živ Žav

13. junij 2022

Vabimo vas na zaključno prireditev
» ŽIV ŽAV «,
s kulturnim programom, prijetnim druženjem, ustvarjalnimi delavnicami,
srečelovom in pogostitvijo.
 
Prireditev bo potekala v torek, 14. 6. 2022, od 16.00 do 18.45 na igrišču vrtca. 

Bon za pridobitev srečke boste prejeli v oddelku ob prevzemu otroka in ga zamenjali na sami prireditvi.  Ker se bosta srečelov in prehrana odvijala na prostorih parkirišča Gimnazije Ledina smo prireditev prijavili in posledično zagotovili tudi varnostnike iz Varnostne službe Sintal.

 Vsem, ki ste prispevali za srečelov in donirali finančna sredstva se iskreno zahvaljujemo. Sredstva bodo namenjena otrokom vrtca za izvajanje obogatitvenih dejavnosti (izleti, predstave, prevozi itd.).

 

Veselimo se srečanja z vami.

V imenu zaposlenih

 Lučka Postružin, ravnateljica

Priloge:
Vabilo in program (PDF, 494,3 KB)